Additional information
| Weight | 0,117 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 5,5 cm |
| Contenant | Coming soon |
| Couleur | Red, Brown |
| Ingrédients / composition | Coming soon |
| Région | Crete |
| Partenaires locaux | Physis of Crete |
| Taille / Poids | 40 g |
| Conservation | Store in a cool, dry place |
| Utilité | As a seasoning for cooking dishes |