Additional information
| Weight | 0,2235 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 11 cm |
| Conservation | Dry place out of the sun |
| Contenant | Metal box |
| Couleur | Yellow, Green |
| Ingrédients / composition | Coming soon |
| Région | Peloponnese |
| Partenaires locaux | Epirroes |
| Taille / Poids | 100 ml |
| Utilité | With green salads – ideal seasoning!, As a seasoning for cooking dishes, Kitchen |