Περιγραφή
Κουτί δώρου που περιέχει 3 διαφορετικές ετικέτες ούζου των 200 ml η καθεμία:
- Ελαφρύ και ευχάριστο στον ουρανίσκο, το Ούζο Γιαννάτσης 40 Vol, με τη χαρακτηριστική γεύση του γλυκάνισου, μια πινελιά στόκου και λουλουδιών, είναι το καθημερινό ούζο της εταιρείας.
- Παράγεται με 100% απόσταξη, το Ouzo Giannatsis 42 Vol συνδυάζει τη μετρημένη γεύση του γλυκάνισου από το Λισβόρι (ορεινό χωριό στο νησί της Λέσβου) με μια πλούσια παλέτα γήινων γεύσεων και αμύλου που θυμίζουν αυτές τις ιδιαίτερες καλοκαιρινές στιγμές.
- Τέλος, το Ούζο Γιαννάτση 45 Vol (με 100% απόσταξη), η παραδοσιακή συνταγή του Δημήτρη Γιαννάτση. Ένα προϊόν εξαιρετικής ποιότητας, απόλυτα ισορροπημένη στη γεύση, γλυκό χωρίς ζάχαρη ή άλλα γλυκαντικά, φυσικά αρωματισμένο με αρωματικά βότανα – ευλογημένο από τη γη της Λέσβου.